kfc dalyb
Zdroj: instagram.com
SK/CZNewsHIP-HOPVideo

KFC a Dalyb prinášajú novú spoluprácu jedla a hip-hopu, na čo sa môžeme tešiť?

Raper Dalyb sa spája s reťazcom KFC

Spojenie, ktoré by nám nikdy nenapadlo, sa onedlho stane realitou, raper Dalyb sa spája s obľúbeným reťazcom KFC! Populárna sieť reštaurácií o tejto spolupráci informovala na svojom oficiálnom slovenskom instagramovom profile. V príspevku zároveň informuje o tom, že nám viac prezradí už 29. júna, kedy sa otvára jej nová prevádzka v bratislavskom OC Nivy. Či už sa všetko potrebné dozvieme na sociálnych sieťach, alebo priamo na mieste, sme veľmi zvedaví! Myslíš, že sa dočkáme nejakého ‚Dalyb menu‚?

Pre Dalyba ide o ďalšiu zaujímavú spoluprácu po tom, čo nás v apríli dostal spojením so značkou Adidas. Stal sa tvárou kolekcie Ozworld a odvtedy nás provokuje novými teasermi a ukážkami nového albumu. Na začiatku mája tvrdil, že nový projekt vyjde v auguste, alebo septembri, no sľúbených prvých singlov sme sa zatiaľ nedočkali. V každom prípade pôjde o jeho druhý štúdiový album a trúfame si tipnúť, že ho dostaneme ešte pred začiatkom nového školského roka!

Albumy a produkty od Dalyba si môžeš zakúpiť exkluzívne na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo aj na našom Facebooku (Ruka Hore) či Instagrame (@rukahore)! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Instagram

Zdroj titulného obrázku: Instagram

Komentáre

Odporúčame