similivinlife astralkid22 hot af
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Dievčatá, zapínajte klímu, SIMILIVINLIFE a AstralKid22 vydali klip, ktorý je ‚Hot AF‘!

SIMILIVINLIFE a AstralKid22 vydali klip k songu Hot AF

Dievčatá, zapínajte klimatizáciu, SIMILIVINLIFE a AstralKid22 sa rozhodli vydať nový videoklip k songu ‚Hot AF‚! Vizuál vyšiel 25. júla 2022 a postaral sa oň tím WE DONT CARE WE CREATE. Skladba patrí EP Chýbaš mi, ktoré Simi na streamovacích službách sprístupnil 24. júna 2022. V klipe sa ocitajú v bazéne plnom ružových balónikov, na betónovom ihrisku, alebo v obchode s teniskami.

Vlastnými menami, Šimon Sadiv a Jakub Miškovič patria do skupiny stále vychádzajúcich slovenských interpretov. Zatiaľ, čo AstralKid22 vydal svoj prvý projekt s názvom EP01 už v roku 2019, SIMILIVINLIFE tak urobil v nasledujúcom roku prostredníctvom miniprojektu Život za money. Astral sa včera ako meninový oslávenec na svojom Instagrame so sledovateľmi podelil o ďalšiu novinku. So Simim majú v zásobe ďalšie bomby, takže o nich zrejme budeme už čoskoro opäť počuť!

Albumy a produkty od AstralKida22 si môžeš zakúpiť exkluzívne na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku (Ruka Hore) či Instagrame (@rukahore)! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame