Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Hex a Emma Drobná chcú oklamať smrť. Novinkou Navždy Mladí pripravujú na spoločné turné
hex emma drobná navždy mladí
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsPOPVideo

Hex a Emma Drobná chcú oklamať smrť. Novinkou Navždy Mladí pripravujú na spoločné turné

Hex a Emma Drobná v novinke Navždy Mladí

Po obrovskom úspechu letného singla Pomaranče z Kuby, ktorá tento rok patrí najhranejším skladbám v našich rádiách, prichádza kapela Hex s emotívnou novinkou Navždy mladí. Ide o podmanivý duet s Emmou Drobnou, ktorý zaznie aj na ich spoločnom novembrovom turné Kde je tu láska Tour 2023.

Chceme oklamať smrť, nikdy viac z nej nemať strach a ostať navždy mladí, – to je časť refrénu v poradí už štvrtého singla z desiateho radového albumu Kde je tu láska?, ktorý skupina Hex vydala v apríli tohto roka, uvádza hudba.sk.

To, že bude pesnička duet, mi napadlo v podstate ihneď. Pre mňa je táto skladba míľnikom v mojej skladateľskej kariére. Bola prvá, ktorej základ som skomponoval na klávesoch. Dovtedy som skladal výlučne na gitare, prezradil autor piesne Martin Fefe Žúži, ktorý je zároveň aj autorom textu: Napadlo mi, že text by mohol byť klasickým príbehom Rómea a Júlie prenesený do súčasnosti. Dvaja zaľúbenci, ktorým spoločnosť nedopraje vzťah, sa rozhodnú skoncovať so životom v aute.

Emma, ktorú Yxo považuje za generačný talent, ihneď súhlasila

Aj napriek tomu, že medzi členmi kapely Hex a Emmou Drobnou je generačný rozdiel, skvele si rozumejú a navzájom sa dopĺňajú. Tvorbu Hexu som mala vždy veľmi rada a vždy sme si rozumeli aj po ľudskej stránke. Preto keď ma chalani oslovili, ani chvíľu som neváhala a hneď som súhlasila. Nahrávanie prebiehalo v Bratislave, kde to celé vzniklo za pár hodín, teší sa zo spolupráce Emma Drobná.

Emmu považujem za talent, aký sa u nás rodí raz za dlhý čas. Mám pri nej pocit, akoby sme sa poznali niekoľko desiatok rokov, akoby prirodzene patrila do našej partie. Veľmi sa teším zo spolupráce, ako aj z toho, že prijala pozvanie byť špeciálnym hosťom na našom jesennom turné, neskrýva nadšenie basgitarista Tomáš Yxo Dohňanský.

Kde je tu láska Tour 2023 začne už 7. novembra koncertom v Poprade. V priebehu novembra kapela s Emmou navštívi osem slovenských miest a v každom z nich odohrá takmer dvojhodinovú šou.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, hudba.zoznam.sk

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame