Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Palermo do väzenia nastúpi už o pár dní. Aj napriek tomu bude vydávať albumy a klipy (VIDEO)
palermo väzenie 10 rokov
Zdroj: seredonline.sk, youtube.com
News

Palermo do väzenia nastúpi už o pár dní. Aj napriek tomu bude vydávať albumy a klipy (VIDEO)

Palermo mieri za mreže, nastúpi už o pár dní

Už počas minulého roka sme ťa informovali o tom, že raper Pavol Mlynárik alias Palermo spoznal svoj oficiálny rozsudok. Za činnosť pre zločineckú drogovú skupinu z okolia Serede si za mrežami odsedí 10 rokov. Dnes o tom informoval aj svojich sledovateľov na sociálnej sieti.

„Konečne som sa dočkal. 25. októbra nastupujem na desaťročný trest. Život ma postavil za posledné roky do množstva náročných situácií, z ktorých sa dalo vyjsť len zle alebo ešte horšie. Preto ďakujem všetkým mojim fans, ktorí stále stoja pri mne. Odo dňa môjho nástupu sa začnú vydávať moje projekty, konkrétne 8 albumov, 12 klipov a ďalšie nové podcasty. Ďakujem za všetko. #terazniecouvidite #nenityzdnaconieconevydam,“ napísal Palermo na svojom Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: seredonline.sk, youtube.com

Komentáre

Odporúčame