Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Billie Eilish dokončuje svoj tretí album. Bude to veľkolepé zavŕšenie trilógie?
sziget 2023 billie eilish
Zdroj: TS/Sziget
News

Billie Eilish dokončuje svoj tretí album. Bude to veľkolepé zavŕšenie trilógie?

Nový album od Billie Eilish sa blíži

Svetoznáma speváčka Billie Eilish je vo finálnej fáze tvorby svojho nového albumu, celkovo tretieho štúdiového projektu. Fanúšikovia teda po megaúspešných projektoch When We All Fall Asleep, Where Do We Go? a Happier Than Ever čakajú na veľkolepé zavŕšenie trilógie.

V rozhovore v relácii The Cookout však prezradila, že sa všetko blíži a veľmi sa z toho teší. Billie na albume opäť pracuje s bratom Finneasom a uvedomuje si, že sa posunula vpred hudobne i vekovo.

V podcaste At Your Service s Duou Lipou diskutovala o procese tvorby samotnej hudby.

„Všetko je to iné. Snažila som sa to nedávno porovnávať, lebo som zvyknutá robiť to inak. Snažím sa to brať tak, že som v poriadku, že to robím dobre a že som stále schopná tvoriť,“ povedala. Priznáva, že od tvorby prvého albumu prešlo niekoľko rokov plných zmien, ktoré obrátili jej život hore nohami.

Počas svojho dlhodobého turné navštívila aj krajiny, ktoré susedia so Slovenskom, vrátane Česka a Maďarska.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, music-news.com

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame