Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Majk Spirit chystá šou roka. Koncert Nový Človek sa bude opakovať!
majk spirit nový človek
Zdroj: instagram.com
NewsEventyHIP-HOPSlovensko

Majk Spirit chystá šou roka. Koncert Nový Človek sa bude opakovať!

Zopakuje Majk Spirit minuloročnú šou roka?

Majk Spirit sa po minuloročnom úspechu koncertu k albumu Nový Človek v Banskej Bystrici rozhodol svoju šou roka zopakovať! Jeden z našich najznámejších raperov sa na stredné Slovensko vráti a prinesie, tak ako píše na Instagrame, show roka.

„Milí fans, pre veľký úspech opakujeme Nový Človek Party aj tento rok, znovu 11. novembra v strede Slovenska v najlepšom klube Ministry of Fun,“ napísal na svojom Instagrame.

Speezy tiež dodáva, že pôjde o výnimočnú show s hitmi zo všetkých jeho 10 sólových projektov. Obohatená bude aj o špeciálnych hostí, ktorých bude na svojich sociálnych sieťach postupne predstavovať. Prvými oficiálnymi menami sú Momo, Ronie a Moja Reč.

Zároveň však upozorňuje na to, že sa máš s nákupom lístkov poponáhľať. „Minulý rok bolo sold out už niekoľko týždňov pred akciou, takže nabehni na Ticketportal a kupuj lístky v prvej vlne,“ napísal.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Majk Spirit (@majkspirit)

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: Instagram

Komentáre

Odporúčame