Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
DaBaby v novom podcaste prezradil akú sumu si pýta za vystúpenie alebo koľko dostal za feat s Dua Lipou! O akú sumu išlo?
DaBaby
Zdroj: Facebook.com
SvetČlánkyVideo

DaBaby v novom podcaste prezradil akú sumu si pýta za vystúpenie alebo koľko dostal za feat s Dua Lipou! O akú sumu išlo?

DaBaby a kontroverzia

Raper DaBaby je známy kontroverznými situáciami v ktorých sa počas rokov ocitol. Predsa len, ide o jediného rapera, ktorého zachytila kamera v nákupnom reťazci Walmart ako zabíja človeka. Raper bol neskôr uznaný nevinným v prípade vraždy z dôvodu využitia strelnej zbrane za účelom sebaobrany. Tento krát sa mladý raper ukázal v Podcaste, kde prezradil koľko si pýta za vystúpenie v klube alebo koľko mu prišlo na účet za hit Levitating. Podľa vyjadrení rapera po všetkej dávke kontroverzii a jeho výrokov si stále pýta za vystúpenie 200 tisíc amerických dolárov. Za feat s Dua Lipou mu prišlo na účet približne 350 tisíc! Ak by ste si mali záujem pozrieť tento podcast, tak vám ho tu nechávame, raper sa totižto vyjadruje k veciam, ktoré vás isto budú zaujímať!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku (Ruka Hore) či Instagrame (@rukahore)! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Zdroj: Youtube

Zdroj titulného obrázku: Facebook.com

 

Komentáre

Odporúčame