Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Timea so srdcervúcou novinkou Two blocks away. Mladá Slovenka si chce po lete oddýchnuť (VIDEO)
timea two blocks away
Zdroj: archív Sound Academy
KLIPSK/CZNewsPOPRnBVideo

Timea so srdcervúcou novinkou Two blocks away. Mladá Slovenka si chce po lete oddýchnuť (VIDEO)

Timea a novinka Two blocks away

V piatok 22. septembra vydala speváčka a skladateľka Timea unikátny videoklip k singlu Two blocks away, ktorý je nostalgickým obzeraním sa za ukončeným vzťahom. Ide o vizuálny storytelling vnútorného dialógu nevypovedaných viet medzi dvoma ľuďmi.

„Two blocks away bola pre mňa vždy vizuálna pesnička, dokonca už pri jej písaní. Vedela som si jasne predstaviť jej miesta a emócie,“ prezradila Timea o piesni k videoklipu. Hlavná postava, ktorú si speváčka zahrala hneď v niekoľkých podobách si vo videoklipe prechádza celým spektrom emócií.

„Je veľmi ťažké vysporiadať sa s tým, že ste boli stredobodom niekoho vesmíru a zrazu doň nepatríte. Tento track je o pozeraní sa naspäť a spomínaní na vzťah, ktorý už je za vami. Vtedy sa človek sám seba pýta či si všetky tie pozitívne spomienky iba vymyslel alebo si ich pamätá aj tá druhá osoba? A pritom by možno stačilo len pár slov, že to, čo ste spolu zažili, bolo reálne. Niekedy, je náročné dať bodku za nevypovedanou vetou a uzavrieť to v sebe,“ dodala Timea.

Speváčka chce po lete načerpať sily

Fotografka a režisérka videoklipu Klaudia Poloncová prezradila: „Timea reflektuje celé spektrum emócií, ktoré človek cíti, keď mu láska láme srdce. Dualita ľudskej mysle bola v klipe vyobrazená cez hlavnú postavu, ktorá je tam dvakrát, kde nám jedna časť stále hovorí, aby sme to pustili a druhá nás drží zaseknutých v minulosti.

Po nabitom festivalovom lete, kde si ju fanúšikovia mohli vypočuť naživo napríklad aj na festivaloch Colours of Ostrava (CZ) alebo Grape (SK) má Timea momentálne ambíciu sa viac venovať tvorbe.

Potrebujem chvíľu kľudnejšie obdobie, nazbierať inšpiráciu, písať a skladať. To pravdaže neznamená, že žiadne koncerty nebudú, ale určite ich bude menej. Zároveň mám toho ešte veľa pripraveného z leta a aj na jeseň sa je na čo tešiť, dodala s úsmevom speváčka.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, TS

Zdroj titulného obrázku: archív Sound Academy

Komentáre

Odporúčame