rolling loud 2022
Zdroj: tmz.ng
KLIPSvetNewsHIP-HOPVideo

Rolling Loud 2022: Kid Cudi po útoku fanúšikov odišiel z pódia a Kanye dissoval!

Festival Rolling Loud 2022 hitom internetu

Víkendový hip-hopový festival Rolling Loud 2022 je hitom internetu, predovšetkým teda jeho úvodný deň. Headliner Kid Cudi v piatok večer nedokončil svoje vystúpenie a odišiel z pódia po tom, čo ho diváci začali hromadne obhadzovať fľašami a rôznymi predmetmi. Kanye West sa v tom čase objavil na vedľajšom pódiu, kde na pár minút prekvapil obecenstvo počas koncertu rappera Lil Durka.

Zábery, ktoré sa objavujú na sociálnych sieťach, zobrazujú Cudiho, ako ho triafa jedna z fliaš počas vystúpenia. 38-ročný rodák z Clevelandu sa divákom začal vyhrážať a upozornil ich na to, že ak s týmto správaním budú pokračovať, nedokončí vystúpenie. Publikum neprestalo, Kid Cudi odhodil mikrofón a odkráčal z pódia, zatiaľ čo obecenstvo skandovalo meno Kanyeho Westa.

Festival Rolling Loud 2022 plný kontroverzie

Pred pár dňami sme ťa v článku informovali o kontroverznom rozhodnutí organizátorov festivalu, ktorí sa rozhodli nasadiť Kid Cudiho ako piatkového headlinera. Stalo sa tak po tom, čo Kanye West účinkovanie odmietol a debata ohľadom Travisa Scotta spočiatku skončila pri známom incidente na jeho festivale Astroworld. Kanye West alias Ye však zaprovokoval a na festivale Rolling Loud vystúpil, v rámci koncertu Lil Durka sa zrazu objavil na pódiu s čiernou maskou, ktorá zakrývala jeho tvár.

Bývalý partner Kim Kardashian rapoval časť songu Father Stretch My Hands, Pt. 1 z albumu The Life of Pablo. Pravdepodobne išlo o diss na Cudiho, ktorý je súčasťou spomínanej skladby. Týmto úmyselným krokom sa Kanye do Kida oprel po tretíkrát. Najprv ho nenávidel za to, že sa priatelí s Peteom Davidsonom (partnerom matky jeho detí) a neskôr zamietol jeho spoluprácu na albume Donda 2.

Festival Rolling Loud na Miami pokračoval sobotňajším dňom, kedy vystúpili Future, Lil Uzi Vert, DaBaby či Polo G. V nedeľu sú ešte na programe šou od Baby Keema, Lil Babyho, Kodak Blacka a headlinera Kendricka Lamara.

Albumy a produkty od Kid Cudiho si môžeš zakúpiť exkluzívne na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Albumy a produkty od Kanyeho Westa si môžeš zakúpiť exkluzívne na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku (Ruka Hore) či Instagrame (@rukahore)! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, miaminewtimes.com, music-news.com

Zdroj titulného obrázku: tmz.ng

Komentáre

Odporúčame