Igor Kmeťo
Zdroj: mincoszalay
KLIPSK/CZČlánky

Igor Kmeťo ml. prináša slovenskú telenovelu do uší! Takto znie bachata s Puertom v romantickej novinke “Jedného dňa”!

Igor Kmeťo ml. a jeho nová romantická pieseň!

Láska hory prenáša. O tom vie svoje aj Igor Kmeťo ml., ktorý nám prináša s Puertom skladbu, ktorá nesie názov Jedného dňa. Skladba je krokom do neznáma pre hudobníka a nadaného speváka, pričom nám prináša príbeh zakázanej lásky. V tejto výbornej spolupráci nám túto skladbu prináša dvojica pred oficiálnym začiatkom leta, aby ste sa pripravili na nadchádzajúce mesiace plné tanca a letných lások! Ku tvorbe skladby sa vyjadril Igor Kmeťo ml. nasledovne.

„O hudobnú stránku som sa podieľal ja s mojou kapelou, pričom nám pomáhal Igor Biháry na basgitare a Zsolt Varagy na gitare. Motivovalo ma to, že v poslednej dobe chýba na slovenskej scéne romantická hudba, ktorá by nám pomohla zabudnúť na každodenné ťažkosti.“

igor kmeťo ml. verím
Zdroj: youtube.com

Ukázal sa aj Puerto!

Na skladbe sa ukázal aj mimoriadne nadaný hudobník Puerto. Latino hudobník z Bratislavy nám rokmi priniesol hity ako sú Ver Never, Som Sám, alebo Vďaka ti, kde nám priniesol spolu s mladým Yaelom hit minulého leta. Ako prebiehala táto spolupráca?

„Puerta som si na spoluprácu vybral, kvôli tomu, že už len z jeho mena prichádza človeku na myseľ slovo exotika. Nesmierne ma prekvapil svojou profesionalitou, čo sa týka skladania textu. Svoj text ku skladbe dokázal vyhotoviť za jedno poobedie a nebolo potrebné doňho zachádzať a niečo v ňom meniť. Som nesmierne šťastný, že sme sa dokázali takto zladiť!“ dodáva Igor Kmeťo ml.

V exotickom duchu sa niesol aj sprievodný videoklip, ktorý si zobral pod taktovku ostrieľaný režisér Michal Romeo Dvořák. Vo videoklipe máme možnosť vidieť krásne autá, ženy a taktiež blízkych samotného hudobníka.

Igor Kmeťo
Zdroj: mincoszalay

Ukázala sa aj rodina

“Vo videoklipe sa ukázal aj môj otec a taktiež dcéra Rebeka, ktorú môžete poznať na hudobnej scéne pod menom Rebis. Som nesmierne rád, že sme klip natáčali spontánne, aby si dokázal každý užiť atmosféru natáčania a taktiež party, ktorá bola s tým spojená. Natáčanie bolo u Andreja v horskom parku, za čo som mu nesmierne vďačný, že nám poskytol priestory na natáčanie.” vysvetľuje Igor Kmeťo ml.

Igor Kmeťo ml. neostáva pri jedinom songu. Tým, že prichádza leto, tak s ním prichádza aj umelecký zápal, ktorý bude chcieť hudobník využiť.

“Mám pripravený ešte jeden nový singel, ktorý by som rád ukázal fanúšikom približne na konci Júla. Ide o spoluprácu s mojím kamarátom, ktorý žije v nemeckom Stuttgarte, pričom ide o Slováka, ktorý žije v Nemecku a dokonca bol finalistom nemeckej Superstar. Pôjde o Mária Turtáka, čiže sa máte na čo tešiť!”

Zdroj: Jana Trellová

Zdroj titulného obrázku: mincoszalay

Komentáre

Odporúčame