Eremen
Zdroj: Eremen / IG
KLIPSK/CZNews

Eremen vydáva skladbu „Ulica“! Prečo ide o nevšedné umelecké dielo?

Eremen a jeho umelecké dielo

Meno, ktoré vám tento krát prinášame možno nie je komerčne známe, ale určite má čo povedať! Hudobník Eremen nám prináša umelecké dielo, ktoré je na našu scénu nevšedné. Skladba ulica zachytáva fotografie z ulíc, pričom text k nej je vytvorený podľa grafitov, ktoré za sebou nechali ľudia. Práve vďaka tejto tematike dokazuje skladba úprimne poukázať myšlienky ľudí, ktorý sa snažia touto formou vyjadriť. Ako tento videoklip vyzerá a prečo sa máte na čo tešiť? Dokáže vo vás ulica vyvolať toľko emócii, ako bolo zobrazených vo videoklipe? Poďme sa na to pozrieť!

Eremen
Zdroj: Eremen / IG

Viacero miest

Pouličné malby budete mať možnosť vidieť rovno z viacerích miest. Ako sám umelec vo svojom príspevku spomína, tak obehal okrem hlavného mesta aj Prešov, Prahu alebo Vieden. Videoklip výborne poukazuje na to o čom ulica je a prečo sa práve na nej rodí toľko zaujímavých umelcov. Ku projektu sa vyjadril umelec následovne

255 slov, 190 fotiek, 6 miest, 8 mesiacov, 45 vyvolaných filmov a nespočetné množstvo nachodených kilometrov – to je projekt Ulica. 1 skladba, ktorej som venoval viac ako pol roka života. Vďaka ide všetkým, ktorí sa starajú o to, že sa na ulici máme na čo pozerať.

Zdroj: Youtube

Zdroj titulného obrázku: Eremen IG

Komentáre

Odporúčame