dávid bílek nanané
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsLatinoVideo

Dávid Bílek vydal letnú novinku Nanané. Hosťujú Kali a Peter Pann (VIDEO)

Dávid Bílek, Kali a Peter Pann v novinke Nanané

Spevák a gitarista Dávid Bílek je späť s novinkou, do skladby Nanané si zavolal dve hviezdne hosťujúce mená, Petra Panna a Kaliho! Song sa v priebehu minulého týždňa objavil na YouTube aj spolu s videoklipom, ktorý je opäť veselý, tanečný a kučeravý spevák si doň zavolal známu kučeravú krásku.

„Pieseň Nanané je vonku! Bola to super jazda a mne sa nechce veriť, že je po všetkom, aj keď teraz to ešte len začína, je to na vás. Ďakujem Noemi Nemčekovej za tvoju podporu a úžasný herecký výkon, Petrovi Pannovi a Kalimu za vaše umenie, ktoré ste do toho vniesli, bolo mi cťou s vami spolupracovať a verím, že to nebolo naposledy.

Illuminate Production ďakujem za extrémny videoklip a celú produkciu, Kajovi Tomovi ďakujem za požičanie tej najlepšej gitary pre moje sólo, Alanovi Murínovi za pomoc pri nahrávaní spevu, všetkým tanečníčkam a veľmi ďakujem TERA-STAV, bez ktorých by to nešlo. VĎAKA BOŽE ZA TO, ŽE MÔŽEM ROBIŤ, ČO MA BAVÍ! Užívajte zvyšok leta s touto piesňou, teším sa na vaše reakcie, napísal Dávid na svojom Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame