imagine dragons slovensko 2023 lovestream
Zdroj: livenation.co.uk
NewsEventyVideo

Festival Lovestream začína už dnes! Do Bratislavy prídu Imagine Dragons, Hardwell či The Killers

Festival Lovestream 2023 štartuje už dnes!

Dlhoočakávaná udalosť tohto roka je konečne tu, festival Lovestream otvára brány svojho 2. ročníka už dnes, 18. augusta! Do Bratislavy v dňoch 18. až 20. augusta zavítajú hviezdy svetového formátu ako Martin Garrix, The Killers, Hardwell, Imagine Dragons, Jessie Ware a mnohí ďalší.

Festival sa uskutoční na starom letisku v bratislavskej časti Vajnory a organizátori si pre návštevníkov pripravili aj bohatý sprievodný program. Súčasťou Lovestreamu budú tento rok aj ďalšie dve pódiá – Ministry Of Fun stage a Glo Air stage.

Pokiaľ máš stále záujem zakúpiť si svoju vstupenku, za tú trojdňovú zaplatíš iba 189 eur. Ceny tých jednodňových sa líšia v závislosti od jednotlivých dní a umelcov, vyjdú ťa na 75 až 89 eur. Pokiaľ teda máš záujem zažiť jedinečný víkend plný svetovej hudby v našom hlavnom meste, vyraz na festival Lovestream!

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroj titulného obrázku: livenation.co.uk

Komentáre

Odporúčame