Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Gabryell vydal novinku Z inej planéty, plánuje pracovať na novom albume
gabryell z inej planéty
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPPunkVideo

Gabryell vydal novinku Z inej planéty, plánuje pracovať na novom albume

Gabryell a novinka Z inej planéty

Raper a spevák Gabryell zo skupiny Nerieš pokračuje vo vydávaní sólových vecí a fanúšikov teší novinkou Z inej planéty. Song vyšiel v nedeľu, 30. júla aj spolu s videoklipom. Gabryell tento song už naživo predviedol divákom v rámci festivalu Follow na Donovaloch.

„Raz si kúpim jachtu a takto sa potom budem obliekať a žrávať budem len chobotnice. Ale nie, každopádne, prídem domov, odohrám koncert v Nitre a potom idem zase do p***, lebo sa chystám napísať ten najlepší album, aký sme kedy spravili,“ napísal Gabryell na svojom Instagrame.

Toto jeho tvrdenie potvrdzuje aj obrázok na konci najnovšieho videoklipu. Gabryell v ňom oznamuje, že skupina Nerieš vydá už v roku 2024 svoj nový album s názvom Hello.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame