Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Alan Murin spieva po francúzsky, s Tajči Gali vydal novinku Sme slobodní (VIDEO)
tajči gali alan murin sme slobodní
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsEDMHIP-HOPVideo

Alan Murin spieva po francúzsky, s Tajči Gali vydal novinku Sme slobodní (VIDEO)

Tajči Gali a Alan Murin

Spevák Alan Murin prekvapuje, spolu so speváčkou Tajči Gali vydal novinku Sme slobodní, v ktorej spieva po francúzsky. Song, ktorý vyšiel vo štvrtok, 27. júla, dostal aj svoj videoklip, ktorý zrežíroval DSFX Team. O produkciu sa postaral ADiss, ktorý prispel aj textovo a mix/master obstaral Filipian.

Tajči Gali môže byť pre mnohých Slovákov neznámym menom na hudobnej scéne. Ide však o rodáčku z Martina, Tatianu Galambošovú, ktorá pod týmto svojím pseudonymom už nahrala aj EP s názvom Bez Obáv. S Alanom tak teda nahrala najväčšiu pieseň svojej doterajšej kariéry. Vypočuj si pieseň, ktorú si môžeš pokojne zaradiť aj do svojho letného playlistu na tieto prázdniny.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame