Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Divák oblial Cardi B, tá po ňom hodila mikrofón (VIDEO)
cardi b
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Divák oblial Cardi B, tá po ňom hodila mikrofón (VIDEO)

Cardi B hodila mikrofón po nepríjemnom divákovi

Osvieženie počas vystúpenia môže padnúť vhod, no Cardi B ho v Las Vegas na vlastnej koži pocítila v trochu prehnanej forme. Fanúšik americkú raperku oblial drinkom a ona doňho na oplátku hodila svoj mikrofón. Krátke video obletelo internet, pričom používateľov sociálnych sietí pobavilo, že keď Cardi odhodila mikrofón, jej hlas bolo z playbacku počuť aj naďalej.

Nejde pritom o prvý prípad takéhoto priameho kontaktu s interpretom počas vystúpenia. Počas júla jeden z divákov ublížil speváčke Bebe Rexhy, hodil po nej mobil a vážne jej poškodil na zdraví. Do speváčky Kelsey Ballerini hodili náhrdelník, do Drakea smartfón, Harrymu Stylesovi zasiahli oko a Lil Nas X zinkasoval na pódium zopár sexuálnych hračiek. K tomuto trendu sa už kriticky vyjadrili mnohí, vrátane Billie Eilish a Kelly Clarkson.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame