Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Gleb vydal šiesty Rapinbox. Hosťujú Pil C, Fobia Kid, Delik, Dokkeytino a BIGHORSE (VIDEO)
rapinbox gleb
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Gleb vydal šiesty Rapinbox. Hosťujú Pil C, Fobia Kid, Delik, Dokkeytino a BIGHORSE (VIDEO)

Gleb a jeho šiesty Rapinbox

Gleb vydal nový Rapinbox s číslom šesť, ktorý nám opäť prináša kombináciu mien z hip-hopovej scény, ktoré sa už zrejme nikdy nespoja. Súčasťou najnovšieho vydania populárnej série boli Pil C, Fobia Kid, Dokkeytino, BIGHORSE a Delik. O produkciu sa postaral Komander a o kamery Saymon Production.

Raper si pre teba pripravil aj exkluzívnu sadu Rapinbox merchu v podobe nového trička a mikiny. Tieto produkty nájdeš iba na našom Ruka Hore shope.

„Ľudia, mám obrovskú radosť, nový Rapinbox je vonku. Robíme to pre seba, ale z veľkej časti, samozrejme, aj pre vás, takže záleží na vás, či v tom budeme pokračovať. Píšte názory, podporujte rap, podporujte culture, posúvajte to ďalej,“ povedal Gleb v stories na Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame