rapinbox
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Gleb vydal piaty Rapinbox, hosťujú Luca Brassi10x, Dalyb, Similivinlife a Majk Spirit (VIDEO)

Vonku je piaty Rapinbox

Piaty Rapinbox prináša ďalšiu zaujímavú kombináciu, vystúpili Gleb, Luca Brassi10x, Similivinlife, Dalyb, ale aj Majk Spirit! Big Boy Gleb sa však spolu s tímom rozhodol pozmeniť scenár série, zatiaľ totiž vyšiel iba song.

Rozhodli sme sa trochu zmeniť koncept a rozhovor s hosťami vyjde o pár dní. Zatiaľ užívajte CYPHER. O pár dní sa tak isto ukáže v Rapinboxe pätica začínajúcích MC’s, ktorým sme sa rozhodli dať priestor. Všetci naložili oheň, máte sa na čo tešiť. Dik za support, napísal Gleb na Instagrame.

Ako hovorí Gleb, Rapinbox robia raperi pre seba, pre poslucháčov, ale aj pre kultúru. Na Instagrame potvrdil, že sa cyphery z obľúbenej série objavia aj na streamovacích službách. Treba na to ešte niekoľko dielov a v prípade, že s tým raperi budú súhlasiť, sa všetky songy vydajú von.

Majk Spirit na Instagrame projekt označil za druhý najlepší čisto rapový projekt poslednej dekády, hneď za Hip Hop Žije.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame