Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Yael vydal v novinku V mojom srdci, klip tvorila umelá inteligencia (VIDEO)
yael v mojom srdci
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsEDMHIP-HOPPOPReggaetonVideo

Yael vydal v novinku V mojom srdci, klip tvorila umelá inteligencia (VIDEO)

Yael a song V mojom srdci

Slovenský spevák Yael prináša novinku V mojom srdci, ktorá je jeho pokusom o letný hit, avšak veľmi zaujímavý je aj sprievodný vizuál. Vo vizuálnom spracovaní došlo k odklonu od filmovej atmosféry, ktorú niesli predchádzajúce videoklipy. Režisérom je Martin Miko z ILLUMINATE, ktorý sa tento krát pohral v spracovaní s umelou inteligenciou.

„V mojom srdci je jeden z tých singlov, ktoré sme museli prerábať niekoľkokrát, dokonca až trikrát. Najprv to mala byť spolupráca so skvelým interpretom, no po zmene refrénu, ktorý tento krát napísal sám život počas jazykového okienka venovaného mojej dcére sme sa rozhodli, že so spoluprácou ešte počkáme.

Momentálne sme na rodinnej dovolenke a užívame si leto a slnko, ktoré Vám všetkým iluminátovcom chcem priniesť skrz obrazovky, reproduktory a snáď aj pódiá. Verím, že sa Vám tento singel bude páčiť a na koniec by som už len rád dodal moju obľúbenú vetu: ZOSTAŇ V MOJOM SRDCI PRINCEZNÁ ARABELA UŽ NAVŽDY!“ uzatvára YAEL.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, gregi.net

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame