Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Alan Murin vydáva nový singel Človek, ďalší vyjde už tento týždeň (VIDEO)
alan murin človek
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPPOPVideo

Alan Murin vydáva nový singel Človek, ďalší vyjde už tento týždeň (VIDEO)

Alan Murin a novinka Človek

Alan Murin vydáva v roku 2023 ďalší singel, po skladbe Neber mi mood je tu ďalšia novinka s názvom Človek! Song nám poslal v nedeľu, 28. mája aj spolu s videoklipom, o ktorý sa postaral Marko Sewerovsky.

Alan sa v novinke ponára do hlbších textov a v skratke fanúšikom pripomína, že všetko dobré i zlé je v živote dôležitou skúškou.

„Veľmi pekne vám ďakujem za to, že nové skladby Neber mi mood a Človek surfujú v trendoch. To znamená, že ich počúvate a ja vám ďakujem a dúfam, že sa vám páčia. Ďakujem za všetku podporu v komentoch, lajkoch, zdieľaniach atď.

Chcel by som vám povedať, že tento týždeň vyjde ďalšia pesnička aj s klipom. Máte sa na čo tešiť, je to náklad, táto nová vec, čo príde,“ teasuje Alan na Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram, Spotify

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame