Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Raper a spevák Taomi vydal svoj nový album Echinacea (VIDEO)
taomi
Zdroj: Dorota Jedináková
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Raper a spevák Taomi vydal svoj nový album Echinacea (VIDEO)

Taomi vydal album Echinacea

Slovenský raper a spevák Taomi vydal svoj nový album s názvom Echinacea, ktorého súčasťou sú aj veľké mená slovenskej scény. Projekt, ktorý sa na streamovacích službách objavil včera, 25. mája, totiž obsahuje aj featuringy od Sameya, Gleba, Laris Diam a ďalších. Fyzickú kópiu CD si môžeš zakúpiť exkluzívne iba u nás, v Ruka Hore shope.

V pondelok 1. mája, presne v deň svojich 25. narodenín, predstavil talentovaný slovenský raper a spevák Taomi svoj najnovší singel „Ty (Tomáš)“, ktorým odštartoval novú etapu svojej hudobnej tvorby. Singlom vtedy upozorňoval na tento album. Novinka „Ty (Tomáš)“ bola zároveň jeho prvým sólo singlom po dlhšej odmlke a postupne vznikala počas horúcich dní minuloročného leta.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Spotify

Zdroj titulného obrázku: Dorota Jedináková

Komentáre

Odporúčame