rapinbox ego
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Ako vzniká Rapinbox? Pozri si minidokument o natáčaní Glebovej relácie (VIDEO)

Minidokument o vzniku relácie Rapinbox

Ako vzniká natáčanie obľúbenej slovenskej relácie Rapinbox? Na to sa zamerali WHOWEARE DOCS, ktorí si pripravili lákavý dokument. Videotím vydal svoj prvý diel zo série minidokumentov, v ktorom sa zameriavajú práve na vznik spomínanej relácie.

Rapinbox spája interpretov z rôznych rapových subžánrov a generácií. Vo videu zistíš, ako prebiehajú prípravy, kto sa podieľa na produkcii a ktorým výzvam musia tvorcovia čeliť. Videotím okrem Gleba sprevádzajú aj Ego, Taomi a Dymer, ktorí sa podelili o svoje skúsenosti.

Najkomfortnejšie pre nás, rapperov, je asi točiť klipy a robiť takýto zaužívaný proces. Toto mi prišlo ak väčšia sranda, začať niečo nové.

Vždy som mal rád tieto rapové relácie a niečo také mi chýbalo. Páči sa mi, že tam neexistuje žiadna rapová hierarchia, všetky hudobné svety sa tam stretnú a je to koniec koncov o rape,“ uviedol Gleb vo videu.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame