similivinlife
Zdroj: TS
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

SIMILIVINLIFE spojil dva svoje populárne single do vydareného medley (VIDEO)

SIMILIVINLIFE a podarené medley

Talentovaný Šimon Sadiv alias SIMILIVINLIFE je novou senzáciou slovenskej urban scény, čo potvrdzuje ďalšou hudobnou aktivitou. Jeho single Tatiana a Môj typ ženy sa dlhodobo držia v päťdesiatke najžiadanejších nahrávok na slovenskom Spotify. Šimon sa ich však rozhodol prepojiť v rámci Who We Are projektu do podareného medley. Čo poviete na tento výsledok?

Who We Are slúži zaujímavým interpretom ako platforma pre unikátnu prezentáciu svojho umenia. V minulosti prijali pozvanie interpreti ako napríklad Smack, Shimmi alebo Tea Sofia. Nedávno tiež vydali minidokument o vzniku Glebovej relácie Rapinbox, v ktorej si do štúdia pozýva známych i neznámych interpretov, ktorí rapujú do rovnakého beatu doposiaľ nevydané bars.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, TS

Zdroj titulného obrázku: TS

Komentáre

Odporúčame