Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Gleb vydal tretí Rapinbox, hosťujú Porsche Boy, Boy Wonder a ďalší (VIDEO)
rapinbox gleb
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Gleb vydal tretí Rapinbox, hosťujú Porsche Boy, Boy Wonder a ďalší (VIDEO)

Gleb a nový diel relácie Rapinbox

Raper Gleb vydal tretí diel svojej, stále novej, série Rapinbox, v ktorej si zavolá známych hostí, s ktorými rapuje do rovnakého beatu. Tento raz nimi boli speváci Marko Damian a Wen a raperi Boy Wonder a Porsche Boy. Súčasťou viac než 23-minútového dielu boli aj reakcie na komentáre fanúšikov, pričom Gleb reagoval na želanie fanúšikov nahrať jednotlivé songy aj na streamovacie služby. V poslednej časti tretieho Rapinboxu raper spovedal Boy Wondera a Marka Damiana.

Séria Rapinbox naberá na obrátkach, čo Gleb avizoval už dávnejšie. V druhom dieli tejto série, ktorú oficiálne nazval ako pilotnú, zarapoval pred tromi týždňami iba on a uviedol, že v ďalších častiach budú už aj hostia. Vždy budú rapovať naživo a budeme od nich počuť niečo, čo ešte nevydali, pričom súčasťou relácie budú vždy aj rozhovory a iné rubriky.

Gleb vtedy oznámil, že diváci môžu rozhodovať o tom, do akého beatu budú rapovať. Aj v tomto treťom dieli im preto dal na výber z troch hudobných podkladov a do ankety sa môžeš zapojiť aj ty. Dodal, že sa bude snažiť o to, aby nový diel vychádzal každý mesiac a apeloval na beatmakerov, aby mu posielali svoje podarené kúsky. Tie sa môžu objaviť už v najbližšom dieli Rapinboxu.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame