majk spirit tina grimaso
Zdroj: instagram.com
News

Majk Spirit, Tina a Grimaso vydali novinku, ktorá je iba na streamovacích službách!

Spirit, Tina a Grimaso v spoločnej novinke

Je tu ich debutová spolupráca, ktorá je súčasťou filmu, Majk Spirit, Tina a Grimaso vydali spoločnú novinku s názvom Peace. Song je sprievodným singlom filmu Invalid, ktorý sa do kín dostane už vo štvrtok, 9. februára. Slovenskí interpreti o vydaní novinky informovali na svojich účtoch na Instagrame. Fanúšikom oznámili, že song vyjde už o polnoci, ale iba na streamovacích službách. Videoklipu sa dočkáme v najbližších dňoch.

Je to síce prekvapivé, no Majk Spirit a Tina mali k spolupráci najbližšie len vďaka jej návšteve podcastu Topcast, ktorý raper moderuje s Osťom. K spolupráci Grimasa a Spirita netreba dodávať nič, keďže ich spolu veľmi dobre poznáme. Súčasťou filmu Invalid je aj skladba Asal (Úsmev) od Rytmusa a Igora Kmeťa. Rytmus a Majk Spirit si vo filme dokonca aj zahrajú, takže sa môžeme tešiť na zaujímavé herecké výkony hviezd hip-hopovej scény.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Majk Spirit (@majkspirit)

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame