Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Calin a Viktor Sheen ovládli albumom Roadtrip rebríčky počúvanosti (VIDEO)
calin viktor sheen
Zdroj: instagram.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Calin a Viktor Sheen ovládli albumom Roadtrip rebríčky počúvanosti (VIDEO)

Calin a Viktor Sheen vládnu

Česká scéna sa otriasa v základoch, čo spôsobili Calin a Viktor Sheen novým spoločným albumom s názvom Roadtrip! Chalani tento projekt vydali v piatok, 3. februára a na Slovensku i v Česku z pohľadu počúvanosti na Spotify totálne ovládajú denné rebríčky TOP 20. Album nám predstavili aj singlom Dívej, ktorý zatiaľ ako jediný vyšiel aj s videoklipom a chalani sa v ňom vybrali cestou drillu.

Roadtrip však nie je jedinou novinkou od Calina a Viktora Sheena, ktorý ovládnu 12. októbra 2023 pražskú O2 Arenu. Dvaja najpočúvanejší českí umelci na Spotify za rok 2022 spájajú sily a projekt plánujú aj patrične pokrstiť. Urobia tak až o osem mesiacov v najväčšej hale v Česku.

Súčasťou veľkolepého koncertu bude jedinečný stage design, ktorý podľa ich slov na žiadnej domácej show ešte nebolo možné vidieť. Okrem skladieb z nového albumu zaznejú aj najväčšie hity oboch interpretov.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, o2arena.cz, Spotify

Zdroj titulného obrázku: Instagram

Komentáre

Odporúčame