Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Quavo spomína na zosnulého Takeoffa v novinke Without You (VIDEO)
quavo without you
Zdroj: youtube.com
KLIPSvetNewsHIP-HOPVideo

Quavo spomína na zosnulého Takeoffa v novinke Without You (VIDEO)

Quavo v novinke Without You spomína na svojho synovca

Člen skupiny Migos, raper Quavo, si pripomína svojho zosnulého synovca Takeoffa v novinke s názvom Without You. Raper z Atlanty si nebohého člena svojej rodiny a bývalého člena skupiny Migos pripomína songom, ktorý je jeho prvým od novembrovej streľby. Rodák z Lawrenceville v štáte Georgia bol zastrelený vo veku 28 rokov v texaskom Houstone v centre 810 Billiards & Bowling.

Podľa dostupných informácií došlo ku smrteľnému incidentu o 2:40 ráno počas hádky a bitky, ktorá sa strhla po hre s kockami. Tamojší policajný zbor prehlásil, že bol Takeoff po fatálnej streľbe mŕtvy už pred ich príchodom.

Vlastným menom Kirshnik Khari Ball tu za sebou zanechal množstvo hitov, ktoré spolu so skupinou Migos začal tvoriť v roku 2011. Rovnako ako v prípade The Jackson 5 šlo o rodinné spojenie, keďže Quavo je jeho strýko/ujo a Offset jeho bratranec. Z chalanov sa stala mimoriadne rešpektovaná skupina, ktorá bola dokonca dvakrát nominovaná na cenu Grammy.

Albumy a produkty od Migos si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Ruka Hore news

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame