takeoff migos
Zdroj: foxnews.com
KLIPSvetNewsHIP-HOPVideo

Člen skupiny Migos, Takeoff, bol zastrelený vo veku 28 rokov (VIDEO)

Zomrel Takeoff, člen skupiny Migos

Celý hudobný, ale predovšetkým hip-hopový svet smúti, navždy nás opustil jeden z členov skupiny Migos, Takeoff. Rodák z Lawrenceville v štáte Georgia bol zastrelený vo veku 28 rokov v texaskom Houstone v centre 810 Billiards & Bowling. Podľa dostupných informácií došlo ku smrteľnému incidentu o 2:40 ráno počas hádky a bitky, ktorá sa strhla po hre s kockami. Tamojší policajný zbor prehlásil, že bol Takeoff po fatálnej streľbe mŕtvy už pred ich príchodom, pričom zvyšok zranených je bez ohrozenia života.

Vlastným menom Kirshnik Khari Ball tu za sebou zanechal množstvo hitov, ktoré spolu so skupinou Migos začal tvoriť v roku 2011. Rovnako ako v prípade The Jackson 5 šlo o rodinné spojenie, keďže Quavo je jeho strýko/ujo a Offset jeho bratranec. Z chalanov sa stala mimoriadne rešpektovaná skupina, ktorá bola dokonca dvakrát nominovaná na cenu Grammy.

Hip-hopová komunita sa ešte nestihla vyrovnať so septembrovou stratou rapera PnB Rocka a po dvoch mesiacoch dostávajú ďalšiu tvrdú ranu. Populárne hudobné mená vyjadrili chalanom úprimnú sústrasť a uctili si Takeoffovu pamiatku. Patria medzi nich Gucci Mane, Keke Palmer, Lil Pump, Wiz Khalifa, Snoop Dogg, Mike Tyson či Cole Bennett. My sa k nim pripájame a veríme, že ide o poslednú smutnú správu na poriadne dlhú dobu.

Albumy a produkty od Migos si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, bbc.com, tmz.com, edition.cnn.com, grammy.com

Zdroj titulného obrázku: foxnews.com

Komentáre

Odporúčame