Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Majk Spirit vydal k songu Soul aj klip plný záberov z Nový Človek Show (VIDEO)
majk spirit soul
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPPOPVideo

Majk Spirit vydal k songu Soul aj klip plný záberov z Nový Človek Show (VIDEO)

Majk Spirit venoval songu Soul aj klip

Song Soul, ktorý vyšiel 11. novembra, v deň Nový Človek Show, dostal už aj svoj videoklip, ktorý Majk Spirit natočil priamo na mieste tejto udalosti! Koncert sa uskutočnil v banskobystrickom klube Ministry Of Fun a zo záberov vidno, že to bola poriadna párty. Na Instagrame poslal fanúšikom v súvislosti s vydaním vizuálu, o ktorý sa postaral IDEAPRODUCTION, aj zopár slov.

Ja predávam svoj art, nepredám svoju soul. V magický večer 11/11/22 sa nám podarilo v BB aj natočiť vizuál ku skladbe Soul, ktorú som Vám poslal už teraz, pretože sa mi asi nezmestí na album. Daj mi follow, ak máš Soul, ďakujem ti moc.

V minulom článku, venovanom vydaniu songu Soul, sme ťa informovali o pripravovanom Majkovom albume, ktorý vyjde už v prvej polovici budúceho roka.

Nový song online na všetkých platformách! Odvčera mi píšete, čo pre Vás znamená Nový Človek a jedna vec sa opakuje veľmi často. Píšete, že album Vám pomohol prekonať ťažké časy vo Vašom živote. Presne to sa snažím robiť už 11 rokov, hudbu pre tvoju dušu, music for your soul.

Skladba ‚soul‘ sa pravdepodobne nezmestí na môj nový album, preto Vám ju posielam už teraz. Neviem ešte, či to bude Nový Človek 2, neviem ešte ‚pohlavie‘, ale už viem, že album sa narodí na jar 2023. 

PS.: Pošli tento song svojim ľuďom, všetci potrebujú ‚soul‘.

Albumy a produkty od Majka Spirita si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame