Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Majk Spirit zaradil Nový Človek Show medzi svoje životné momenty. Kto ste boli? (VIDEO)
majk spirit nový človek show
Zdroj: instagram.com
SK/CZNewsEventyHIP-HOPSlovenskoVideo

Majk Spirit zaradil Nový Človek Show medzi svoje životné momenty. Kto ste boli? (VIDEO)

Majk Spirit a Nový Človek Show

Majk Spirit má za sebou jeden zo svojich životných momentov, na počesť svojho legendárneho albumu uskutočnil Nový Človek Show! Koncert, ktorý je oslavou 11. výročia vydania albumu Nový Človek, sa uskutočnil 11. novembra 2022 v banskobystrickom Ministry Of Fun. Na pomoc si zavolal aj zvučných hostí, RytmusaEgaBena CristovaaPil Ciho, H16OsťaGrimasa a ďalších.

Som aký som, Ženy treba ľúbiť, Hip-hop či Hviezdy. To je len zlomok z toho, čo ponúka Majkov prelomový album z roku 2011. Vydláždil si ním cestu k našej rapovej elite a aj po viac než dekáde potvrdzuje svoju silu a postavenie na scéne. Pár slov adresoval aj svojim fanúšikom a spolupracovníkom na Instagrame.

„Epická show v Ministry. Ešte teraz to predýchavam, crazy čo tento album dokáže aj po 11 rokoch. Ďakujem všetkým, čo prispeli vytvoriť tento životný moment.

Nový album podľa slov rapera vyjde už na jar 2023.

Albumy a produkty od Majka Spirita si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Instagram

Zdroj titulného obrázku: Instagram

Komentáre

Odporúčame