ozzy osbourne
Zdroj: dailymail.co.uk
News

Ozzy Osbourne ako ho nepoznáme, s chôdzou mu už pomáhajú palička i asistentka

Ozzy Osbourne ako ho nepoznáme

Každého z nás raz zastihne staroba, pričom výnimkou nie je ani legendárny Ozzy Osbourne, ktorému už pri chôdzi musí pomáhať asistentka. 73-ročnú rockstar kamery zachytili v nedeľu, v Beverly Hills bez typických čiernych očných liniek. Pri pohľade na rodáka z anglického Birminghamu a jeho paličku, o ktorú sa opiera, by ste si ho bez problémov mohli pomýliť s postarším biznismenom.

Jeho bezprostredná charizma sa tak už s vekom vytráca, aj keď má za sebou nezabudnuteľnú kariéru a hudobnú dynastiu. V roku 2003 mu diagnostikovali Parkinsonovu chorobu, verejnosti o nej však povedal až pred dvomi rokmi. Portálu The Guardian tento rok potvrdil, že mu táto choroba „zožiera“ psychické i fyzické zdravie. Okrem nej sa však zotavoval aj z bolestí chrbta.

Pred operáciou chrbtice lekárov prosil o to, aby sa ráno už nemusel zobudiť. Autor hitov Crazy Train či Bark At The Moon však onedlho začne točiť novú reality show o návrate svojej rodiny späť do Anglicka, pretože ešte pred pár mesiacmi vyhlásil, že „nechce zomrieť v šialenej Amerike„. Neskôr názor zmenil a dnes zas tvrdí, že sa už do Británie vrátiť nechce. Rodina Osbournových sa však bude rozširovať, pretože Ozzyho dcéra Kelly na svet čoskoro uvíta svoje prvé dieťa.

Albumy a produkty od Ozzyho Osbourna si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, The Guardian, dailymail.co.uk

Zdroj titulného obrázku: dailymail.co.uk

Komentáre

Odporúčame