imt smile život človeka
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsPOPROCKVideo

Skupina IMT Smile vydala novinku Život Človeka a nečakaný nový album! (VIDEO)

IMT Smile a novinka Život Človeka

Jedna z najpopulárnejších slovenských hudobných skupín IMT Smile vydala novinku Život Človeka a spolu s ňou nečakane aj nový album! Pieseň vyšla v pondelok, 7. novembra aj spolu s videoklipom, ktorý má na svedomí režisér Robo Bošeľa spolu s tímom. Song obletel celý svet, bol nahratý v štúdiu Birdland, v Považskej Teplej v apríli tohto roka, zmixovaný v Los Angeles a zmasterovaný v Bratislave. To však ešte nie je všetko, pretože chalani spolu s novou skladbou vydali aj nový projekt.

Dve novinky (Život človeka, Bolo to tak dávno), tri hity nahraté nanovo v roku 2022 (Kapela, Exotika, Vyvedený z miery) a šesť live nahrávok z koncertov v roku 2022. Tie dostali piesne Budeme to stále my, Len tebe, Miesto, Niekto ako kráľ, Poď so mnou a Hej sokoly!. Reč je o novom projekte, ktorý kapela nazvala Život Človeka v roku 2022 a vydala ho 7. novembra spolu s rovnomennou novinkou. Zakúpiť si ho môžeš v našom Ruka Hore shope vo forme CD či jedinečnej vinylovej platne.

Albumy a produkty od IMT Smile si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Instagram, Spotify

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame