beyoncé renaissance
Zdroj: yahoo.com
KLIPSvetNewsHIP-HOPPOPVideo

Kráľovná Beyoncé vydala nový tanečný album Renaissance, klikaj a počúvaj!

Beyoncé vydala nový album Renaissance

Kráľovná popu a hip-hopu je oficiálne späť, Beyoncé po šiestich rokoch vydáva svoj ďalší, konkrétne siedmy album Renaissance. Projekt, ktorému dala prívlastok ‚act I‘, vyšiel 29. júla 2022 a už teraz podľa spomínaného prívlastku vieme, že ide o prvý z trojdielnej série projektov. Na albume sa podieľali mená ako Skrillex, 070 Shake či manžel speváčky a legenda hip-hopu Jay-Z.

Album sa dostal na verejnosť už dva dni pred jeho vydaním. Speváčka vo vyhlásení na svojom Instagrame poďakovala každému, kto „upozornil na všetkých, ktorý sa do klubu snažili dostať predčasne“. Pravdepodobne teda šlo o útok zo strany hackerov, ktorý Beyoncé ešte doposiaľ nezažila.

„Po celej tej izolácii a nespravodlivosti počas predošlých rokov cítim, že sme všetci pripravení znovu uniknúť, cestovať, milovať a smiať sa. Cítim, že sa blíži renesancia a chcem byť súčasťou toho úniku.“ 

Beyoncé vydala nový album Renaissance

Beyoncé nahrala album Renaissance počas obdobia, ktoré si už navždy budeme spájať s koronavírusom: „Tvorba tohto albumu mi vytvorila miesto na snívanie a východisko počas tohto nepríjemného obdobia pre celý svet. Umožnilo mi to cítiť sa slobodne a aj napriek tomu, že sme sa vtedy veľmi nehýbali, bolo to dobrodružstvo. Mojím zámerom bolo vytvoriť bezpečné miesto bez predsudkov. Miesto bez perfekcionizmu a prílišného premýšľania. Miesto na krik, vypustenie všerkého, pocit slobody. Bola to nádherná cesta plná spoznávania. Nech vás tento album inšpiruje k tomu, aby ste si zatancovali a cítili sa jedinečnými, silnými a sexy.”

Autorka hitov ako Crazy In Love či Freedom sa rozhodla vydať nový album bez videoklipov, pričom tento krok aj jasne zdôvodnila: „Rozhodla som sa vydať projekt bez vizuálov, čím dávam fanúšikom možnosť nemať zábrany v ich expanzívnej ceste počúvania. Opäť je tu šanca byť poslucháčom a nie divákom. Renaissance je oslava éry klubovej hudby, kedy sa každý outsider našiel a vytvoril komunitu ľudí, hľadajúcich slobodu, aby sa vyjadrili prostredníctvom rytmu.“ Projekt Renaissance, ktorý už dnes nájdeš na všetkých streamovacích službách, si môžeš zakúpiť aj v našom online shope.

Albumy a produkty od Beyoncé si môžeš zakúpiť exkluzívne v našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku (Ruka Hore) či Instagrame (@rukahore)! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, pitchfork.com, music-news.com

Zdroj titulného obrázku: yahoo.com

Komentáre

Odporúčame