loko loko hard rico
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Loko Loko kradne Rolexy a vráža do súpera 10 miliónov voltov, sleduj!

Loko Loko a Hard Rico v novom klipe

Nielen nová skladba, je tu rovno celý album, Loko Loko a Hard Rico vydávajú novinku s názvom 10’000’000 V! Song vyšiel spolu s videoklipom 27. júla 2022 na YouTube kanáli tímu Trapforce. Maskovaný raper sa v ňom opäť rozohnil, tentokrát kradol luxusné hodinky a na konci vizuálu aj ničil auto. Samozrejme, ako názov songu hovorí, do svojho nepriateľa tiež vrazil 10 miliónov voltov. Loko nám teda opäť pripomína, že sa s ním nemáme zahrávať, lebo následky budú katastrofálne.

České meno Hard Rico sa u nás zviditeľnilo vďaka dvom projektom z posledných rokov. V roku 2020 vydal EP Kriminal Mood a o rok neskôr debutový a zatiaľ jediný album Devil’s Son. Ešte sme ti ostali dlžní informáciu ohľadom spomínaného albumu. Ten Loko Loko vydá už zajtra, 29. júla a dostane názov Kódex. Súbor 12 songov bude obsahovať aj tri hosťujúce tváre, nechajme sa teda prekvapiť o koho pôjde.

Albumy a produkty od Loka Loka si môžeš zakúpiť exkluzívne na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku (Ruka Hore) či Instagrame (@rukahore)! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame