shawn mendes ruší
Zdroj: fox7austin.com
NewsPOP

Shawn Mendes má vážne psychické problémy a ruší aj koncert v Prahe!

Shawn Mendes ruší celé svetové turné

Najväčšie obavy fanúšikov sa naplnili, kanadský spevák Shawn Mendes ruší celé svoje svetové turné, aby sa mohol sústrediť na svoje zdravie. Nedávno sme ťa v našom článku informovali o tom, že sa 23-ročný rodák z Pickeringu rozhodol prerušiť vystupovanie. Tento krok odôvodnil tým, že „nebol pripravený na to, aké náročné bude koncertovanie po takom dlhom čase bez neho“, avšak sľúbil, že sa vráti, keď sa vylieči. Táto pauza sa napokon natiahne na minimálne ďalší jeden rok.

Shawn zatiaľ odohral sedem z 87 živých vystúpení naprieč USA a Európou, ktoré boli na pláne až do 1. augusta 2023. V stredu, 27. júla však na svojich sociálnych sieťach vydal oficiálne vyjadrenie, ktorým všetko vysvetľuje: „Po komunikácii s mojím tímom a profesionálmi som zistil, že potrebujem viac času, než som kedy potreboval. Dúfal som, že sa v rámci tejto pauzy dám dokopy, avšak zdravie musím dať na prvé miesto. To však neznamená, že nebudem tvoriť novú hudbu a už teraz sa neviem dočkať, kedy sa spolu naživo uvidíme. Viem, že ste sa všetci veľmi tešili, ale budem späť, keď sa vyliečim.“

Pre slovenských fanúšikov to teda znamená, že Shawn sa nepredstaví v Krakove, Budapešti, Viedni, v Prahe a ani v Nemecku. Svetové turné k albumu Wonder sa teda presúva na neurčito a my Shawnovi prajeme veľa, veľa zdravia a chválime ho za tento odvážny krok. Zdravie musí byť koniec koncov vždy na prvom mieste!

Albumy a produkty od Shawna Mendesa si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku (Ruka Hore) či Instagrame (@rukahore)! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, bbc.com, Instagram

Zdroj titulného obrázku: fox7austin.com

Komentáre

Odporúčame