separ beef zmotka
Zdroj: omv.sk
KLIPSK/CZNewsVideo

Oddnes na pumpe kúpiš 2 nové produkty od Separa, volajú sa Beef a Zmotka!

Separ a nové produkty, volajú sa Beef a Zmotka

Jeden z našich najpopulárnejších rapperov neprestáva prekvapovať, Separ vydáva dva nové produkty, ktorým dal názov Beef a Zmotka. Novú sladkú a aj slanú pochutinu si už oddnes môžeš zakúpiť na čerpacích staniciach OMV. Rapper na ne svojich fanúšikov pripravoval už dlhšie a avizoval, že jeho gastronomická kariéra neostane len pri produktoch značky Extrem. Tyčinka a plnené taštičky však stále ostávajú dostupné. V pondelok popoludní sme sa od Separa o nových produktoch dozvedeli prostredníctvom stories na Instagrame:

„Chcel by som vám povedať, že na OMV začíname s dvomi novými produktami. Jeden je sladký, jeden slaný, nepoviem vám o čo ide, ale označte ma, keď si to kúpite.“

Názov slaného jedla má dva významy, z čoho si uťahoval aj samotný Separ. Hlavnou ingredienciou produktu Beef je príjemne slaná hovädzia šunka s 80% obsahom mäsa v osvedčenej bielej kaiserke. Jej prirodzenú ľahkosť dopĺňa obľúbený nátierkový syr, svieža biela reďkovka a varené vajíčko. Celkovú chuť dotvára ľahodná chrenová omáčka, vďaka ktorej je celá kaiserka šťavnatejšia.

Sladká lahôdka s názvom Zmotka predstavuje piškóty s cukrovou posýpkou a šťavnaté kúsky mandarínky, ktoré sú dopĺňané kvalitnou smotanou a grankom. Dajte nám v komentároch vedieť, čo na nové produkty hovoríte!

 

Albumy a aj produkty od Separa si môžeš zakúpiť exkluzívne na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo aj na našom Facebooku (Ruka Hore) či Instagrame (@rukahore)! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, omv.sk, Instagram

Zdroj titulného obrázku: omv.sk

Komentáre

Odporúčame