Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Sak10Denz a Ego vydali na našom WIG kanáli novinku 'Kým Stúpa Dym'!
sak10denz ego kým stúpa dym
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Sak10Denz a Ego vydali na našom WIG kanáli novinku ‚Kým Stúpa Dym‘!

Sak10Denz a Ego s novinkou ‚Kým Stúpa Dym‘

Na svete je ďalšia jedinečná slovenská spolupráca, svoje sily spájajú Sak10Denz a Ego v novinke Kým stúpa dym! Song vyšiel aj spolu s videoklipom, o ktorý sa postaral tím Produkce Beze Strachu a režisér Petr Zoubek. Vizuál sa 14. júla 2022 oficiálne objavil na YouTube kanáli našej platformy „WiG!„! Ide o platformu, ktorá je tu pre všetkých mladých talentovaných ľudí a prináša im možnosť odprezentovať sa. Keďže sa raz za čas stalo, že nám na mail prišla vec, z ktorej nám „uletel dekel“, rozhodli sme sa tento projekt pomenovať „WiG!„!

Spomínate si na rok 2018 a song Melanchólia z albumu Barter? Šlo o debutový album producenta SpecialBeatz, na ktorom sa Sak10Denz a Ego spojili po prvý raz. My sme sa ich po štyroch rokoch rozhodli dať dokopy opäť a vznikol z toho veľmi pohodový song.

Prvý spomínaný rapper bol vtedy ešte úplným nováčikom, dnes má už na konte EP Midas (2018) a aj HOLLYMOOD mixtape z roku 2021. Ego nás na začiatku júla potešil albumami Prototypes a Pohoda, ktoré vyšli v priebehu 8 dní. Na koniec však pre teba máme kvízovú otázku. Koľkokrát sa v novom videoklipe objavil náš moderátor Bandurko? Daj nám vedieť v komentároch!

Albumy a produkty od Ega si môžeš zakúpiť exkluzívne na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku (Ruka Hore) či Instagrame (@rukahore)! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame