eminem curtain call 2
Zdroj: eminem.news
SvetNewsHIP-HOPVideo

Eminem vydá nový album Curtain Call 2! Prečo na ňom bude iba jedna novinka?

Eminem čoskoro vydá album Curtain Call 2

Jeden z najpopulárnejších amerických rapperov histórie, Eminem, čoskoro vydá svoj nový projekt s názvom Curtain Call 2! Pôjde však o takzvanú „greatest hits“ kolekciu, ktorá bude obsahovať aj jednu úplne novú skladbu. 49-ročná legenda už takýto typ projektu priniesla v roku 2005, vtedy šlo o Curtain Call: The Hits. V tomto prípade pôjde o spojenie jeho tvorby od roku 2009 až do súčasnosti. Spomínaná nová pieseň bude odhalená už v najbližších týždňoch a celý album vyjde 5. augusta 2022!

Autor songov Godzilla či The Real Slim Shady na projekt umiestni aj spolupráce The King And I z filmu Elvis či From The D 2 The LBC so Snoop Doggom. Vlastným menom, Marshall Bruce Mathers III nedávno priznal, že rappovanie o jeho psychickom zdraví a závislostiach z minulosti pre neho bolo terapiou. Rapper bojoval so závislosťou na liekoch na predpis a v roku 2007 ho od smrti delili len hodiny. Predávkoval sa vtedy metadónom, ktorý je ekvivalentom štyroch vrecúšok heroínu. Nový súbor songov teda bude obsahovať poctivú lyriku v podobe skladieb za posledných 13 rokov. Už teraz sa nevieme dočkať!

Albumy a produkty od Eminema si môžeš zakúpiť exkluzívne na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku (Ruka Hore) či Instagrame (@rukahore)! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, music-news.com

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame