Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Ed Sheeran a Burna Boy vydali africký song For My Hand, klip točili vo výťahu!
ed sheeran burna boy for my hand
Zdroj: youtube.com
KLIPSvetNewsHIP-HOPLatinoReggaetonVideo

Ed Sheeran a Burna Boy vydali africký song For My Hand, klip točili vo výťahu!

Ed Sheeran a Burna Boy vydali novinku ‚For My Hand‘

Spojenie dvoch 31-ročných umelcov, ktorí sa pokúsia ovládnuť hitparády v Afrike, Ed Sheeran a Burna Boy vydávajú novinku ‚For My Hand‚! Novinka je, ako sme už naznačili, ladená do afrického štýlu a rytmov, ktoré sú vhodné na každú dobrú párty. Načasovanie vydania nového videoklipu je veľmi prekvapujúce, keďže je Sheeran práve v strede európskej časti svojho celosvetového Mathematics turné.

Posledná zastávka tejto koncertnej šnúry je naplánovaná na 25. september 2022. O dva mesiace sa vtedy poslednýkrát predstaví nemeckým fanúšikom vo Frankfurte. Rodák z Nigérie, Burna Boy, túto novinku zaradil aj do svojho najnovšieho projektu. Fanúšikom totiž nedávno priniesol šiesty štúdiový album s názvom Love, Damini, ktorý vyšiel 7. júla 2022.

Ed Sheeran a Burna Boy novinku zahrali už aj naživo

Song For My Hand má už aj svoju živú premiéru, ktorú si chalani dali priamo pred najväčším možným publikom na svete. Ed Sheeran tento rok v rámci svojho aktuálneho turné vystúpil na londýnskom štadióne Wembleypäťkrát! Počas každého z koncertov si na pódium „vytiahol“ špeciálneho hosťa, súčasťou vystúpení boli britské mená ako Sam Smith, Anne-Marie či Stormzy. 30. júna sa dostal rad aj na Burna Boya, ktorý teda svojmu albumu spravil najlepšie možné promo. Živú verziu songu si môžeš vypočuť kliknutím na video nižšie.

Albumy a produkty od Burna Boya si môžeš zakúpiť exkluzívne na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Albumy a produkty od Eda Sheerana si môžeš zakúpiť exkluzívne na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku (Ruka Hore) či Instagrame (@rukahore)! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Genius

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame