Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Tomy Kotty predstavuje videoklip ku skladbe Prestupná stanica! Záujme vás exotická lokalita?
Tomy Kotty
Zdroj: Illuminate
KLIPSK/CZ

Tomy Kotty predstavuje videoklip ku skladbe Prestupná stanica! Záujme vás exotická lokalita?

Videoklip ku skladbe Prestupná stanica!

Moderátor, no predovšetkým spevák Tomy Kotty zverejnil nový videoklip ku chytľavej skladbe Prestupná stanica, ktorá sa nachádza na jeho debutovom EP No F.ckin Pose! Na tomto albume možno nájsť 5 skladieb a tak isto vyššie spomínanú skladbu Prestupná stanica, ktorej vizuál vznikol v prímorskom prostredí Chorvátska. O videoklip sa postaral Martin Miko z Illuminate. Pri tvorbe skladieb na EP sa Tomy nechal inšpirovať hudbou zahraničných kapiel 70.rokov, pričom výsledok je dobre zvládnutá kombinácia a rockového a rapového hudobného štýlu. EP No F.ckin Pose! uzrelo svetlo sveta 6.6.2022. „Pri tvorbe skladby Prestupná stanica ma inšpirovala žena, ale musím povedať, že dnes je to už fiktívny príbeh, ktorý sa nikdy nestal“ – dodáva spevák.

Tomy Kotty
Zdroj: Karin Bašová

Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na ďalšie videoklipy, ktoré postupne povychádzajú na štyri skladby z EP No F.ckin Pose! Tomy sľubuje, že sa bude snažiť stále tvoriť novú hudbu a v pláne sú aj koncerty. Producentsky sa pod EP podpísali Mike Berry a Hoodini, ktorí spolu s Tomym Kottym spolupracovali na všetkých skladbách z No F.ckin Pose! O mix a master sa postaral Filipian.

EP No F.ckin Pose! spolu aj so štýlovým merchom si možno zakúpiť na našom webe!

Zdroj: TS

Zdroj titulného obrázku: Youtube

Komentáre

Odporúčame