igor kmeťo ml mária
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNews

Igor Kmeťo ml. a Mária: Klavírna balada ‚pre tých, ktorí stále veria a cítia‘

Igor Kmeťo ml. a Mária: Pre tých, ktorí stále veria cítia

Igor Kmeťo ml. vydáva skladbu s názvom Mária, ktorou otvorene hovorí o svojich pocitoch v téme náboženstva a vierovyznania. Spevák vydáva pieseň spolu s jednoduchým videoklipom, v ktorom sedí za klavírom a spieva práve spomínanú novinku. Na svojom Instagrame sa s fanúšikmi a sledovateľmi o novú pieseň podelil týmito slovami:

„Priatelia, dovoľte mi predstaviť Vám pieseň, ktorou Vám chcem vyjadriť pocit lásky v Ježiša Krista. Prajem Vám všetkým, aby ste boli zdraví, šťastní a nestrácali vieru, nádej a lásku. Pripravil som si pre Vás jednu z krásnych piesní práve do tejto doby. Pre tých, ktorí stále veria a cítia.“ – Igor Kmeťo ml., instagram.com

Narodil sa 8. marca 1979 v Bratislave a jeho hudobný talent sa prejavil už v 6-tich rokoch, kedy začal hrať na bicie nástroje. Svoje nadanie rozvíjal na štátnom konzervatóriu v Bratislave, kde sa venoval hre na saxofón a klavír. Ako 16-ročnému mu otec splnil sen a umožnil mu cestu do USA, kde sa venoval modernej hudbe. Profesionálnu hudobnú kariéru odštartoval v roku 2003, kedy vyšiel jeho prvý singel Bubamara, rovnomenný album má v dnešnej dobe na konte 60 000 predaných nosičov.

O rok neskôr pozval na svoj album Rytmusa a spoločne nahrali hit Amen Savore, ktorý rotoval v slovenských i českých rádiách. Kmeťo sa okrem sólovej tvorby venuje hudobnej produkcii vo vlastnom nahrávacom štúdiu Gitanorecords. Tam vyprodukoval a nahral hudbu viacerým známym slovenským hudobníkom (Rytmus, Tina, Rick Bailey, Robo Opatovský, Lúza, Suvereno, Anita Soul, Monika Bagárová, Elpe, Gipsy Čáve a ďalší…).

Si fanúšikom funky hudby či Igora Kmeťa ml.? Na našom shope nájdeš jeho projekt Ja Som Funky v CD či vzácnej kazetovej podobe! Stačí kliknúť na TENTO LINK a dozvieš sa viac!

Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov, shop.rukahore.sk.

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, ticketlive.cz

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame