Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Legendárne AC/DC predstavuje klip k pesničke Through The Mists Of Time
Through The Mists Of Time
Zdroj: youtube.com
News

Legendárne AC/DC predstavuje klip k pesničke Through The Mists Of Time

Novinka Through The Mist Of Time dostáva klip!

Ak sa spomenie meno AC/DC, tak sa nám v hlavách hneď vynoria pesničky ako sú Thunderstruck, Highway to Hell či Back in Black. Sú to neskutočné kúsky, ktoré táto dnes už legendárna skupina priniesla na hudobnú scénu. V dnešnej dobe nám žiaľ už neprinášajú až toľko hudby ako kedysi, avšak minulý rok sme predsa len niečo dostali. Novým prírastkom bola pesnička Through The Mists Of Time. AC/DC si už klasicky ihneď získalo srdcia fanúšikov, ktorí novinku popisovali skrátka ako emócie sprevádzané husou kožou. Nová pesnička dostáva po niekoľkých mesiacoch unikátny klip. Čo nám vlastne ukazuje?

Nový videoklip pre pieseň Through The Mists Of Time predstavuje zaujímavú kompozíciu. V zásade ide o akúsi prehliadku múzea rock’n’rollu venovanú legendárnej skupine. O réžiu klipu sa postaral Najeeb Tarazi. Zameral sa na koncept jedného z člena, presnejšie išlo o Angusa Younga. Sústredil sa na záznam členov jednotlivých členov skupiny. Zaujímavým bodom je, že každá z týchto nahrávok vznikla na inom konci sveta. Všetko prinieslo dokopy parížske štúdio Mathematic, ktoré sa postaralo o zloženie jednotlivých prvkov do celku. Vďaka nim sa mohla kapela opäť postaviť v plnej sile na pódium a predviesť najpopulárnejší kúsok z albumu Power Up.

Čo hovoríte na nový klip Through The Mist Of Time legendárnej skupiny AC/DC? Podarilo sa im to?

Zdroj: radiokosice.sk
Zdroj titulného obrázka: youtube.com

Komentáre

Odporúčame