PlaylistyROCK

Čo počúvať pre svaly z ocele? S naším rockovým playlistom budeš potiť krv

Srdcia pravých nadšencov poriadneho cvičenia zaplesali, keď sa v uvoľnených opatreniach voči COVID-19 konečne zase otvorili posilňovne. Po niekoľkomesačnej prestávke už v tomto období naisto všetci makači majú úž dávno svoje permanentky, ale môže sa stať, že v tom procese bude ešte čosi chýbať. Nadupaná zásoba poriadnej muziky!

⇓ Ten najlepší motivačný rock ⇓ … nájdeš v našom playliste 

⇑ Daj nám svoj FOLLOW ⇑ … a všetky updaty sa dozvieš medzi prvými

V redakcii sme teda prišli s riešením, že popri obnovovaní našich úspešných playlistov vám prinesiem aj čosi také, čo si môžete pustiť práve počas cvičenia. Či už vo fitku alebo pokojne aj doma s vlastnou váhou, kľudne aj počas večerného behu. Napriek tomu, že čoraz viac ľudí v posilňovniach rado počúva hip-hopové beaty, stále sa nájde dosť takých, čo obľubujú práve poctivý rock. Ak aj ty patríš medzi nich, náš rockový playlist si naozaj užiješ!

Čo sme do neho zaradili?

Ak rock patrí medzi tvoje obľúbené žánre, pravdepodobne ťa niečím celkom neznámym prekvapíme len v minimálnom množstve. Na začiatok sme totiž vsadili na osvedčených hráčov rockového žánru, ktorých všetci veľmi dobre poznáme. V playliste teda nemôžu chýbať hity od kapiel Nirvana, Limp Bizkit, AC/DC, Greenday. Nezabudli sme ani na také mená ako Linkin Park, Imagine Dragons, Paramore alebo aj Kanaďanov zo skupiny Nickelback.

V playliste sa okrem nich môžeš tešiť aj na nemeckých Rammstein alebo aj legendárnych Queen. Výber teda môžeš očakávať naozaj poriadny a vo výsledku ti takto prinášame zásobu viac než troch hodín poriadneho rocku. Pri tomto ale samozrejme nekončíme, pretože pravidelne budeme robiť nové updaty a do playlistu pridávať stále ďalšie skladby. Chceme totiž stále zásobu hudbu v tvojich slúchadlách meniť, aby tvoje cvičenie vždy sprevádzala nová hudba. Aby sa ti nestalo, že ju už za prvý tréning budeš mať celú opočúvanú! Tak čo, ste pripravení vrhnúť sa na cvičenie s našou hudbou v ušiach?

⇓ Klikni na banner a vyskúšaj k cvičeniu náš špeciálny rockový playlist aj ty ⇓ 

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame