Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Lea Danis vydala ďalšiu novinku 'Viac' a vyzýva ženy, aby sa neuspokojili s málom
lea danis viac
Zdroj: archív Lea Danis
NewsEDMPOP

Lea Danis vydala ďalšiu novinku ‚Viac‘ a vyzýva ženy, aby sa neuspokojili s málom

Lea Danis teší slovenských fanúšikov novinkou Viac

Po vydarenom comebacku s tanečnou skladbou Dancefloor sa slovenská speváčka, textárka, hudobná producentka a moderátorka LEA DANIS rozhodla potešiť svojich slovenských fanúšikov. Na konci leta vydáva tento rok svoj druhý singel s názvom Viac v čisto slovenskej verzii. Speváčka v singlovej novinke vyzýva všetky ženy, aby sa neuspokojili s málom v partnerskom vzťahu.

Deep housovo ladená popová skladba Viac bola inšpirovaná zahraničnou tanečnou produkciou. Zvuk pripravil opäť hudobný producent Lil Max. Ako Lea prezradila, text piesne je motivovaný nešťastnými ženami, ktoré cítia vo vzťahu po čase stereotyp, nudu a rutinu a berú ho ako samozrejmosť.

Speváčka o myšlienke za novinkou

Inšpirácií na tento text bolo viac ako dosť v mojom okolí, keď vidím ako sa po rokoch vkráda do vzťahu stereotyp, každodenné povinnosti a sociálne siete pohlcujú tú jednoduchú, čistú lásku. Po istom čase nie je akoby čas a priestor na rast, prichádza mylný pocit, že sa na vzťahu už pracovať nemusí.

Vytrácajú sa radosti, ostáva len povinnosť a narastá frustrácia. Pamätám, ako mi raz jedna známa povedala, že s mužom sú už len ako takí spolubývajúci, čo riešia rozvrh hodín, kto – čo – kedy urobí. Doteraz si to pamätám a robím všetko pre to, aby sa mi to nestalo,” spomína Lea, ktorá je autorkou textu.

„Pieseň Viac má nabudiť a hlavne potešiť mojich slovenských fanúšikov, ktorí si pýtajú slovenské texty,” dodala.

Skladba Viac mala pôvodne dve demo verzie, slovenskú a anglickú, za ktoré mohli fanúšikovia na Instagrame hlasovať. Slovenská verzia vyšla oficiálne na všetkých streamovacích platformách s lyrics vizuálom v piatok 15. septembra.

Rovnako ako Dancefloor, aj táto novinka sa objaví aj na pripravovanom EP, v spolupráci s Matejom Lil Max” Miklošom, ktorý by mal vyjsť do konca roka. Lea má na konte prevažne zahraničné spolupráce s producentmi z Ukrajiny, Švédska, Brazílie či Severnej Ameriky. Jej hudba je zmesou darkpopu, dancepopu a dreampopu.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: TS

Zdroj titulného obrázku: YouTube, TS

Komentáre

Odporúčame