Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Svetoznámy James Arthur príde do Prahy. Autor megahitov predstaví nový album (VIDEO)
james arthur bitter sweet love
Facebook/reprofoto/fource.cz
NewsČeskoEventyPOP

Svetoznámy James Arthur príde do Prahy. Autor megahitov predstaví nový album (VIDEO)

James Arthur sa chystá do Prahy

Príbeh o tom, ako sa James Arthur stal zo dňa na deň popovou star, pozná v jeho rodnej Británii každý. Historicky najúspešnejší účastník šou X Factor sa vďaka svojmu debutovému singlu Impossible hneď po víťazstve v televíznej súťaži dostal na prvú priečku hitparády nielen doma, ale vo viac ako 50 krajinách sveta.

Z týchto rebríčkov nikdy nezmizol a onedlho sa do Prahy chystá predstaviť svoj očakávaný piaty album Bitter Sweet Love. V pražskom Fore Karlín vystúpi James Arthur 22. februára 2024.

Britský spevák sa tento rok rozhodol vrátiť k jeho typickému popovému pesničkárskemu štýlu plnému osobných príbehov. Romantická skladba Blindside o rozchode nadväzuje na predtým vydaný singel A Year Ago, v ktorom spieva o tom, ako je stále prenasledovaný duchom svojho minulého vzťahu. Album Bitter Sweet Love vyjde na začiatku roka 2024.

Arthura čaká koncert vo Wembley

Svoj debutový album vydal hneď rok po účasti v talentovej súťaži. V roku 2013 jeho skladby Recovery a Impossible ovládli európske rádiá. V Amerike sa mu podarilo preraziť až o tri roky neskôr so singlom Say You Won’t Let Go. Tá dodnes patrí medzi dvadsať najúspešnejších piesní na Spotify. O tom, že je James Arthur stále na vrchole, napovedá aj jeho naplánovaná šou v legendárnej londýnskej aréne Wembley s kapacitou vyše sedemdesiat tisíc divákov.

Všetky jeho albumy doteraz doputovali do britskej top 10 a úspechy už vydaných singlov napovedajú, že pôjde o vydarený comeback. Album Bitter Sweet Love inšpiroval živé hranie aj prepojenie s milovanými fanúšikmi: „S každým ďalším úspechom aj vydaným albumom som vždy cítil viac a viac stresu. Teraz si ale znova pripadám ako dieťa, ktoré tvorí hudbu, ktorú samo miluje. Netrápim sa už tým, aby som sa niekomu zapáčil,“ uvádza Arthur svoj album.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, TS

Zdroj titulného obrázku: Facebook/reprofoto/fource.cz

Komentáre

Odporúčame