dara rolins peter pann
Zdroj: TS
KLIPSK/CZNewsEDMFUNKPOPVideo

Dara Rolins a Peter Pann vydali novinku Energia. Ide o prvý singel z nového albumu

Dara Rolins, Peter Pann a ich Energia

Po dlhšej odmlke bude Dara Rolins vydávať nový album. Od jej posledného počinu s názvom ETC z roku 2017 ubehlo už 6 rokov, počas ktorých československá popová legenda nazbierala dostatok nového materiálu a hlavne čerstvú energiu.

Okolo nej sa točí aj prvý singel z albumu, ktorý má rovnomenný názov Energia. Tá jej určite nechýbala ani na začiatku roka, keď oslávila svoje 50. narodeniny vo vypredanej O2 Aréne v Prahe. Fanúšikovia si mohli vychutnať jedno z najlepších vystúpení v histórii československej hudobnej scény. Aj to bol jeden z dôvodov, prečo sa Dara rozhodla s pripravovaným albumom ďalej napredovať.

„Môj nový album bude pestrý, ako môj život. Nemám limity ani hranice, za ktoré sa nechcem vydať. Žánrovo, obsahovo aj zvukovo mi ide vždy o kvalitu. Nikoho z ľudí, s ktorými pracujem – neobmedzujem. Viem, prečo som si ich vybrala a z rovnakých dôvodov rešpektujem ich talent. Nemením ich smer. Aj ja sa nechávam rada inšpirovať. Merítkom je pre mňa vibe. Emócia rozhoduje o všetkom,“ opisuje Dara svoj pripravovaný album.

Dara vydá nový album ešte v tomto roku

O hudbu sa postaral známy hitmaker a producent Peter Pann, ktorý spomína na prvú skladbu s Darou: „Prvýkrát sme spolupracovali na Kaliho albume Dovi Dopo v skladbe Daj viac. Skladbu majú ľudia pravdepodobne radi, keďže má viac ako 20 miliónov videní na YouTube. Mám rád túto vec.“

Taktiež prezradil, ako vznikla terajšia spolupráca: „Čo sa týka spolupráce na Darinom novom albume, ozval sa mi kamarát Osťo, že či mám nejaké hudby pre Daru, pretože začína pracovať na novom projekte. Povedal som mu, že dám dokopy nejaké veci a pošlem. Máme dosť podobný vibe a časom som zistil, aké štýly si ide, čiže nakoniec z jednej veci vznikli ďalšie skladby a verím, že pokračujeme ďalej.“

Dara na albume momentálne pracuje, pričom avizuje, že sa ho fanúšikovia dočkajú koncom roka 2023. Pesnička Energia dostane aj videoklip, ktorý príde už čoskoro, takže sa fanúšikovia majú na čo tešiť.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, TS

Zdroj titulného obrázku: TS

Komentáre

Odporúčame