Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Flexking a Radikal Chef v novinke 10/10. „Klip schválil The Weeknd,“ hovorí Flexking
flexking radikal chef 10/10
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPReggaetonVideo

Flexking a Radikal Chef v novinke 10/10. „Klip schválil The Weeknd,“ hovorí Flexking

Flexking, Radikal Chef a song 10/10

Raper Flexking svojej hudbe verí, čo potvrdzuje aj názvom najnovšieho songu, na skladbe s názvom ’10/10′ hosťuje Radikal Chef. Song vyšiel v nedeľu, 10. septembra aj spolu s videoklipom, o ktorý sa postaral VOLAMSACALLMAN. Chalani si v klipe užívajú na bazénovej párty spolu s pôvabnou spoločnosťou.

Po trackoch ako GhostThown, Savage Queen, Sever Gang alebo Dark nám táto dvojica posúva ďalší spoločný track. Flexking na svojom Instagrame dokonca napísal, že tento vizuál schválila jedna z najväčších hviezd súčasnej hudobnej scény. „The Weeknd schválil nový videoklip, takže je to online,“ napísal na sociálnej sieti.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame