mega m jaroslav oláh čavo románo
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsFUNKHIP-HOPVideo

Mega M a Jaroslav Oláh v novej funky novinke. „Ak tam bude stovka, vydám ďalšiu,“ povedal

Mega M, Jaroslav Oláh a ich Čavo Románo

Svetlo sveta uzrela príjemná funky novinka Čavo Románo, ktorú ti posielajú raper Mega M a spevák Jaroslav Oláh. Skladba vyšla v nedeľu, 10. septembra aj spolu s videoklipom, o ktorý sa postaral Denis Pavel. Chalani nám v novinke posielajú skvelú energiu a Mega M uviedol, že má pre fanúšikov už teraz pripravený ďalší song.

„Priatelia, krásny, pekný pondelok vám prajem. Nová vec je online, keď chcete, tak si ju choďte vypočuť. Zdieľajte, komentujte, šírte dobrú hudbu, pretože na konci týždňa, v nedeľu, vydávam pre vás ďalšiu, takže keď tam bude minimálne stovka na zhliadnutiach, tak to vydám skôr. Záleží to na vás.

Ďakujem každému, kto ma podporuje, každému, kto si to ide a každému, kto mi písal a označil ma. Choďte streamovať novú skladbu a užívajte deň,“ povedal Mega M v stories na svojom Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame