Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Bitman a Strapo v klipe plnom hviezd. Hosťujú Kali, Osťo, Čis T či Zrebný (VIDEO)
bitman strapo stop
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Bitman a Strapo v klipe plnom hviezd. Hosťujú Kali, Osťo, Čis T či Zrebný (VIDEO)

Bitman a Strapo v novinke Stop

Fanúšikovia ich v komentároch označujú ako vražedné kombo a rýchlosť level 3000, takže sa Bitman a Strapo museli vrátiť späť. V novinke Stop opäť počujeme Bitmanove rýchle rapy a Strapo si v klipe zahral viacero hereckých postáv. Okrem oboch interpretov sme však vo vizuáli mohli zahliadnuť aj viaceré známe tváre, nielen zo slovenskej hudobnej scény.

Súčasťou klipu sú Dominika Mirgová, Matej Zrebný, Jerry Velmajster, Laci Strike, Zsolt Osaďan, Čistychov, Nespi, Kali, Osťo, MikroMan, Erik Tresor, Luberto Production, Michal Nemtuda, ktorý klip zároveň aj režíroval a Dj Manjak. O kameru sa postaral Martin Čech a o postprodukciu klipu Alex Žitňanský. Vychutnaj si minifilm s rýchlou novinkou z čisto slovenskej produkcie!

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame