bachtale
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Bachtale stelesňuje drsný slovenský rap. V novinke sa spojili Martin Agh, Adrian, BADMAN a Wares

Martin Agh, Adrian, BADMAN, Wares a ich Bachtale

Aj Slováci vedia spraviť kvalitnú temnú rapovú novinku, o čo sa postarali Martin Agh, Adrian, BADMAN a Wares v novinke Bachtale. Videoklip, ktorý sa na YouTube objavil 27. augusta, natočil Peso1M. Chalani v nás vzbudzujú strach a pokiaľ patríš medzi tých, ktorí v Eurovei fajčia shishu, song by si si pre istotu ani nemal púšťať. Môžeš byť dosť sklamaný.

Martin Agh začal svojich sledovateľov na Instagrame pripravovať na svoj nový projekt, ktorý vyjde už v septembri. Presne v 29. deň tohto mesiaca uzrie svetlo sveta jeho nový album s názvom Mlady Cigan a čo je zaujímavé, nevyjde iba na streamovacích platformách. Bude z neho aj fyzický CD nosič.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame